Vážení hostia,

dovoľujeme  si  vám oznámiť

zmenu otváracích hodín:

 

od 8.8.2017/utorok/bude

reštaurácia STREET LIFE !

z dôvodu technickej

rekonštrukcie do jej ukončenia

zatvorená.

 

Tešíme sa na vás

vo vynovených priestoroch!

divider1
gurmanske-pochutky

Gurmánske pochúťky

V Street Life! Vám ponúkame príjemné prostredie gurmánskej reštaurácie s otvorenou kuchyňou a krytou terasou. Od raňajok, cez obedové menu až po večerné posedenie sa o Vás postará profesionálny personál a tím šikovných kuchárov. Nové tematické menu každý mesiac, piatkové večery na grile a pravidelné hudobné večery sú súčasťou atmosféry našej reštaurácie.

Originálne pivo

Ochutnajte Pivo Vŕšky z prvého horského pivovaru. Všetky druhy Piva Vŕšky sú varené tradičným českým spôsobom, na dva rmuty, pivo je nepasterizované. Pivovar Vŕšky nájdete v Drevenice Terchová resort, kde si môžete objednať aj exkurziu pivovaru v podaní hlavného sládka. V Street Life! vám ponúkame na zakúpenie pivo v 2l plastových fľašiach, prípadne na objednávku 0,33l v sklenených fľašiach.Najvyššie získané ocenenie v celoslovenskej súťaži Pivná korunka: Zlatá pivná korunka pre svetlé 11° premium.

vrsky-175
spickove-vina

Špičkové vína

Ku dobrému jedlu patrí dobré víno. Vo vínnej karte Street Life! nájdete výber kvalitných vín od popredného slovenského someliéra Miroslava Jajcaya. Personál reštaurácie Vám ochotne poradí pri výbere vína tej správnej chuti ku Vášmu menu.

Tešíme sa na každú vašu návštevu!

divider3

Galéria fotografií

divider3

Pozrite sa na chutné fotografie našich špecialít a akcií, ktoré u nás pravidelne prebiehajú

Nájdete nás jednoducho a zaparkujete priamo pred reštauráciou

divider3
Kontakt

Kontaktujte nás

Nečitateľné? Zmeniť text.

Start typing and press Enter to search